08.08.2015

5 серпня 2015 року під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Митрофанського відбулась узгоджувальна нарада щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

Нарада відбулась з ініціативи Міністерства молоді та спорту України за участі представників Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, експерта Українського незалежного центру політичних досліджень та голови комітету з молодіжних питань Громадської Ради при Міністерстві молоді та спорту України.

В ході наради розглядались питання, що стосуються змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049, зокрема:

- щодо проведення Конкурсу в декілька етапів, один з яких - до затвердження бюджету на наступний рік, що дозволить надання фінансової підтримки на реалізацію проектів молодіжних та дитячих громадських організацій вже у першому кварталі наступного року;

- щодо залучення до участі у конкурсі більшої кількості громадських організацій, шляхом допущення до конкурсу молодіжних та дитячих громадських організацій не лише всеукраїнського статусу;

- удосконалення критеріїв оцінки проектів.

«Наша мета – максимально прозорий та відкритий конкурс проектів. Ми усвідомлюємо, що деякі норми законодавства вже застарілі та є неефективними в силу різних причин. Саме тому ми переконані, що спільно з інститутами громадянського суспільства та зацікавленими органами влади ми зможемо розробити більш дієвий механізм проведення конкурсу проектів, який дозволить нам спільно з молодіжними та дитячими громадськими організаціями ефективно реалізовувати завдання державної молодіжної політики», - відмітив Сергій Митрофанський.