08.08.2015

На даний момент Державний фонд підтримки фермерських господарств розподілив серед виробників 21,9 млн. грн. коштів з 25,6 млн. грн. передбачений на цей рік. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа під час прес-конференції в ІА «Укрінформ».

Він підкреслив, що незначна затримка виникла в 2-3 областях, але як тільки вони нададуть відповідні документи, цю роботу буде завершено: «Склалась унікальна ситуація, адже в останні роки кошти розподілялись у грудні, через що господарі часто просто не мали можливості їх використати. Міністерство і фонд спрацювали оперативно, щоби в поточних складних умовах фермерські господарства отримали цю допомогу».

Крім того, Володимир Лапа повідомив, що восени серед фермерів додатково можуть бути розподілені ще 50 млн. грн., які не використали в минулі періоди та повернули фонду. «Ми розраховуємо, що в рамках співпраці з Мінфіном матимемо можливість додатково надати ці кошти фермерам», — зазначив заступник Міністра.