09.08.2015

«Запроваджуються у життя 7 пілотних проектів щодо вдосконалення забезпечення Збройних Сил у сфері закупівель, управління державними підприємствами, речового та продовольчого забезпечення, харчування військовослужбовців, а також забезпечення їх житлом». На цьому сьогодні, 8 серпня, під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

– Вже нормою стало проведення електронних закупівель за тиловим напрямом. За оцінкою експертів зниження вартості за допомогою електронних державних закупівель у середньому складає понад 10-12%, – зазначив Міністр оборони України.

Окрім цього, значно покращилася робота з взяття зобов’язань на ремонт, модернізацію, закупівлю озброєння та військової техніки, інших матеріально-технічних засобів та послуг, у тому числі за Державним оборонним замовленням. Так, з початку 2015 року зобов’язання взято на 16,9 млрд. грн.

Прийнято на озброєння Збройних Сил України 9 зразків ОВТ, поставлено до військ (сил) за державними контрактами (у тому числі за договорами на 2014 рік)  понад 1200 основних зразків ОВТ та 571,5 млн. одиниць боєприпасів.