09.08.2015

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства.

– Завершується виконання заходів з реформування Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил та інших органів військового управління. Ми оптимізували організаційну структуру апарату Міністерства, позбавилися від структурних підрозділів з дублюючими або другорядними функціями. У рамках оновлення керівного складу в структурах Міністерства оборони та Збройних Сил з числа військовослужбовців-учасників АТО призначено на посади понад 140 військовослужбовців. Попереду завдання оптимізації чисельності апарату Міністерства оборони. Нам належить скоротити 145 посад, ­– повідомив генерал-полковник Степан Полторак.

Він поставив завдання директору Департаменту кадрової політики, керівникам структурних підрозділів Міноборони дуже уважно підійти до виконання цього завдання.

- Ми не повинні допустити пропорційного скорочення усіх структурних підрозділів. Під час скорочення ми маємо використовувати принципи функціональності, корпоративності, забезпечення наступності тощо, - зазначив Міністр оборони.

Під час розширеного засідання колегії йшлося і про заходи щодо створення Сил спеціальних операцій та опрацювання пілотного проекту з відродження та розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил.