09.08.2015

7 серпня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з жіночою збірною України зі стрільби з блочного лука, яка привезла додому «золото» чемпіонату світу. Завдяки своїй наполегливості і умінню українські лучниці Олена Борисенко, Вікторія Д`якова та Марія Школьна вибороли медалі найвищого ґатунку на світовій першості.

Дякуючи спортсменкам та їх тренерам за перемогу, Міністр наголосив на тому, що Міністерство буде сприяти розвиткові цього виду спорту і перші кроки вже зроблено.

«Ми розпочали процеси повернення «блочного луку» у Національну федерацію олімпійського луку. У зв’язку з цим будемо змінювати пріоритети, у тому числі й фінансування», - запевнив Ігор Жданов, зазначивши, що для цього вже розробляється відповідна класифікація і призначені відповідальні.

Нагадаємо, що з 26 липня по 2 серпня у місті Копенгаген, Данія, проходив найбільший в історії чемпіонат світу зі стрільби з лука на відкритому повітрі, де українська жіноча збірна в дисципліні «Блочний лук» (неолімпійська дисципліна) здобула золоту медаль у командній першості.