09.08.2015

7 серпня Міністерство інфраструктури опублікувало результати пілотного проекту з незалежного аудиту якості дорожніх робіт у Київській області.Протягом липня незалежні інспектори австрійської компанії iC consulenten оцінювалиякість ямкового ремонту 2015 року.

Група експертів побувала на 9 дорогах міжнародного, національного та регіонального значення. Там інспектори провели 22 вибіркові перевірки вже виконаних робіт та оглянули дві ділянки, де ремонт саме відбувався. Окрім цього, вони проаналізували акти виконаних робіт Укравтодору та здійснили відбір проб покриття на трасах Київ – Одеса, Київ – Суми – Єнакієво, Бориспіль – Дніпропетровськ –Запоріжжя.

Експерти відзначили, що ямковий ремонт загалом має хорошу якість.Проте сам підхід до організації робіт неправильний.За висновками інспекторів, є дві основні проблеми:перша полягає у відсутності в Укравтодорі актуальної інформації про експлуатаційний стан доріг, друга– в тому, що немає єдиного алгоритму визначення, яку дорогу/ділянку ремонтувати і яким методом. Їх вирішення дозволить використовувати виділені кошти більш ефективно.

Наразі ремонтні роботи, які проводяться, виглядають як короткострокові часткові рішення і не запобігають подальшому погіршенню якості дороги в середньостроковій і довгостроковій перспективі. Наприклад, враховуючи те, що нормальний термін експлуатації ямкового ремонту складає 5 років, результати експертизи показують, що застосування ямкового ремонту є ефективним до тих пір, доки він не перевищує 54% від загальної поверхні дороги. Іншими словами, якщо кожен рік середньорічна сума площі дорожньої відремонтованої поверхні перевищує 11% на визначеній ділянці, то в такому випадку економічно доцільніше застосувати метод ремонту всієї поверхні ділянки.

Результати пілотного проекту в Київській області також показали, що звіти про виконання ремонтних робіт Укравтодору не мають єдиного стандарту. За словами експертів, вони не містять повного переліку показників якості у відповідності до стандартів, визначених українським законодавством. Це не дає можливості об’єктивно оцінити об’єми виконаних робіт та тип матеріалів, які застосовувались під час ремонтів. А значить, може призвести до неякісного виконання робіт підрядниками, порушення технологій та корупційних зловживань.

Висновки австрійських консультантів підтвердили позицію Міністерства: існуюча структура управління дорожнім господарством неефективна і має бути змінена. Монополія Укравтодору з функціями замовника, виконавця та перевіряючого призводить до того, що при порушенні технологій, недосконала документація дозволяє підряднику залишитися безкарним. А відсутність систематичного цільового фінансування галузі (дорожнього фонду) не дає можливості стратегічно підходити до планування ремонтних робіт.В результаті, навіть ті незначні кошти, які виділяються, використовуються неефективно. Держава виділяє мало коштів, начебто, щоб зекономити, проте в довгостроковій перспективі це призводить до значно більших витрат.

Міністерство інфраструктури візьме за основу висновки австрійських експертів для підготовки технічної документації всеукраїнського проекту з аудиту якості ремонту доріг.

Довідка

У 2015 році Міністерство інфраструктури України розпочало реформу дорожнього господарства, метою якої є децентралізація, викорінення корупції та забезпечення цільового фінансування доріг. До Верховної Ради України вже поданий законопроект щодо передачі місцевій владі місцевих доріг, коштів на їх утримання і техніки для обслуговування. Перше читання пройшов законопроект про створення Державного дорожнього фонду, який забезпечить цільове та стабільне фінансування автомобільних доріг. У липні 2015 року ліквідовано ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Укравтодор невдовзі залишиться лише замовником робіт, а виконавцем і контролером будуть незалежні компанії. Наразі завершився пілотний проект з аудиту якості, який проводила австрійська компанія у Київській області. Мінінфраструктури уже заручилося підтримкою Світового банку щодо виділення фінансування на масштабний проект незалежного аудиту якості по всій Україні. Початок процедури відбору компаній-підрядників запланований на вересень поточного року. Для захисту доріг від передчасного руйнування на розгляд Кабміну у липні поданий проект постанови про заборону руху вантажних транспортних засобів з подільним вантажем вагою понад 40 тонн. Триває конкурс на будівництво першої в Україні концесійної дороги Львів – Краковець.