10.08.2015

Генеральний штаб продовжує роботу щодо залучення патріотів до лав Збройних Сил України.

Так, на 235-му загальновійськовому полігоні завершився заключний етап бойового злагодження 46 окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна». Батальйон на 100% готовий до виконання завдань за призначенням, укомплектований особовим складом, озброєнням, військовою технікою і найближчим часом вирушить для виконання завдань в зону АТО. Переважна більшість бійців у складі батальйону «Донбас-Україна» добровольці, мають високу мотивацію і готові зі зброєю в руках захищати нашу країну.

Командир батальйону підполковник В’ячеслав Власенко стверджує, що за кілька місяців вдалося сформувати та підготувати такий підрозділ, який готовий виконувати будь-які бойові завдання, що на сьогоднішній день йому ставляться. Військовослужбовці пройшли повний курс бойової підготовки під керівництвом високопрофесійних спеціалістів та інструкторів.

- Треба добре розуміти, що таке добровольчий підрозділ. Якщо добровольці думають, що вони добровільно прийшли і тому добровільно хочуть - виконують, не хочуть - не виконують накази, то це не так. Добровольці - це бійці, які добровільно погодились виконувати правила, вимоги і Статути Збройних Сил України. Мої підлеглі це розуміють, - зазначив він.

За вмілі та злагоджені дії під час заключного етапу навчань начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко оголосив подяку особовому складу підрозділу.