12.08.2015

11 серпня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький відвідав 51 Державну пожежно-рятувальну частину м. Красноармійськ, поспілкувався з особовим складом підрозділу та подякував рятувальникам за віддану службу, працю на благо України.

«Незважаючи на складні умови праці ви продовжуєте виконувати всі поставлені перед вами завдання в повному обсязі. Я від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна та  особисто від себе хочу подякувати всім вам за відданість українському народові і готовність реагувати на надзвичайні ситуації, прагнення стабілізувати ситуацію в країні та зменшити кількість надзвичайних ситуацій»,- сказав Олег Мельчуцький.

Перший заступник Голови ДСНС передав до пожежної частини технічну гуманітарну допомогу, яка надана ДСНС України Німецьким урядом за участі Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Зокрема, до складу гуманітарної допомоги входять: 50 комплектів дихальних апаратів на системному повітрі, 1 компресор та 3 комплекти насосного обладнання, а також 2160 м пожежних рукавів 51мм та 2880 м пожежних рукавів 77мм.

Олег Мельчуцький також зустрівся з в.о. мера м. Красноармійськ Галиною Гаврильченко, яка від імені міської влади подякувала рятувальникам за продуктивну роботу та постійну взаємодію з органами місцевої влади.