12.08.2015

На цьому сьогодні, 11 серпня, наголосив під час брифінгу для представників ЗМІ Державний секретар Великої Британії з питань оборони Майкл Фаллон.

Він підкреслив, що у боротьбі з агресією з боку РФ його країна завжди стоятиме «плечем до плеча» з Україною.

«Світ повинен постійно пильнувати конфлікт, який відбувається на Сході України. Його не можна називати замороженим, адже в ньому продовжують гинути люди. При цьому вражає надзвичайна кількість порушень чинних домовленостей, які відбуваються по відношенню до Збройних Сил України з боку проросійських терористичних груп, зокрема, щодо застосування ними важкого озброєння, – зазначив керівник оборонного відомства Великої Британії.

Майкл Фаллон повідомив, що під час переговорів українська та британська сторони домовилися про розширення напрямів двостороннього оборонного співробітництва. Зокрема, щодо запровадження чотирьох нових навчальних курсів підготовки українських військовослужбовців.

«Це курси з оперативного планування, мінної безпеки, інженерного забезпечення та проведення операцій в міських умовах. До кінця фінансового року Велика Британія планує збільшити кількість підготовлених британськими інструкторами українських військовослужбовців до двох тисяч», – поінформував він.