12.08.2015

На цьому сьогодні, 11 серпня, наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час брифінгу для представників засобів масової інформації за підсумками переговорів з офіційною делегацією Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони Майклом Феннелом.

«Велика Британія була першою країною, яка запропонувала Україні свої можливості з підготовки військових фахівців. На сьогодні британські військові інструктори підготували близько тисячі українських військовослужбовців за напрямами застосування загальновійськових підрозділів, розвідки, медичного та логістичного забезпечення», – повідомив генерал-полковник Степан Полторак.

Він відзначив внесок радника при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних України від Великої Британії у створення необхідних умов для роботи «Волонтерського десанту» в оборонному відомстві, а також запровадження електронних торгів у систему державних закупівель Міноборони.

Генерал-полковник Степан Полторак відзначив, що в ході переговорів українська та британська сторони досягли домовленості про розширення двосторонньої оборонної співпраці.

«Розглянуто можливість створення спільної школи підготовки фахівців логістичного забезпечення, а також збільшення кількості навчальних курсів для українських військовослужбовців», – повідомив він.