12.08.2015

Минулої ночі Збройними Силами України була відбита атака бойовиків. Майже чотири сотні проросійських найманців за підтримки артилерії та бронетехніки намагались відтіснити сили АТО з позицій уздовж лінії розмежування. Атака була відбита і терористи, зазнавши втрат, відступили.

Упродовж дня бойовики понад 15 разів в порушення мінської угоди вели вогонь по наших опорних пунктах, використовуючи зброю калібром більш ніж 100 міліметрів.

Штаб АТО, керівництво Генерального штабу задіяли всі можливі шляхи щодо припинення протиправних дій бойовиків, але адекватної відповіді з боку бойовиків не надійшло, вони продовжували вести вогонь по позиціях сил АТО.

Про вказані факти встановленим порядком були поінформовані співробітники Київського офісу ОБСЄ, наглядачі зі складу спостережної місії ОБСЄ, представники Російської Федерації, які беруть участь у роботі Спільного Центру з Контролю та Координації. Відповідну інформацію було передано через МЗС України нашим західним партнерам.

Сили і засоби АТО, які задіяні до виконання завдань на цьому напрямку готові дати гідну відсіч противнику, якщо бойовики не припинять провокації та будуть продовжувати вести вогонь по наших позиціях.

В цілому керівництво штабу АТО тримає ситуацію під контролем.