13.08.2015

Землевпорядники Дніпропетровської області сформували переліки з 209 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які планують продати на відкритих земельних торгах.

Загальна площа земельних масивів, що можуть бути запропоновані інвесторам, становить понад 5,7 тис. гектарів. Максимальну кількість ділянок планують передати в оренду на конкурсних засадах у Царичанському (24 ділянки площею 632 га), Криворізькому (22 ділянки площею 261 га) та Новомосковському (21 ділянка площею 372 га) районах Дніпропетровської області.

Землевпорядна служба регіону повідомляє, що в ході конкурсного відбору вже визначені виконавці земельних торгів. Організатори забезпечать підготовку продажу прав оренди на 177 ділянок на площу 5,1 тис. гектарів.

«Уже у вересні цього року заплановано продати на земельних аукціонах права оренди на 11 ділянок площею більш ніж 188 га. Земельні ділянки розташовані на території Верхньодніпровського та П’ятихатського районів. Цільове призначення цих земель – ведення товарного сільськогосподарського виробництва» -          відзначив  керівник землевпорядної служби Дніпропетровської області Дмитро Коцар.

З інформацією про підготовлені лоти, дату та місце проведення торгів, виконавців земельних торгів можна ознайомитися на веб-сайті Держгеокадастру України у розділі «Земельні торги».