13.08.2015

Сьогодні, 12 серпня, заступник Міністра інфраструктури - керівник апарату Володимир Омелян спільно з керівником Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Путіловим провели нараду щодо вирішення питання розвитку інфраструктури контрольно-пропускних пунктів в’їзду/виїзду.

Для цього було створено спеціальну робочу групу, до складу якої увійшли представники Міністерства інфраструктури, Херсонської облдержадміністрації, Прикордонної служби та Фіскальної служби.

«Відповідно до рішення Уряду, Міністерство інфраструктури відповідальне за будівництво контрольних пунктів. Ми виконаємо це завдання», – запевнив Володимир Омелян.

Протягом дня спеціалісти робочої групи оглянули контрольно-пропускні пункти на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АРК «Чаплинка», «Каланчак», «Чонгар», що знаходяться на території Херсонської області. За результатами огляду буде створено дорожню карту із зазначенням чітких дат виконання робіт та відповідальних осіб, складено кошторис та розроблено проектну документацію.

«Ми зробимо все необхідне, щоб люди перетинали адміністративний кордон з максимальним комфортом. Поки люди стоять в чергах, кожна хвилина важлива. Ми домовились, що вже до 15 вересня Міністерство акумулює всю проектно-кошторисну документацію з тим, щоб одразу розпочати роботи з облаштування. Я сподіваюсь, що цей проект стане вдалим прикладом приватно-державного партнерства», – зазначив заступник Міністра.

Володимир Омелян також звернув увагу, що всі закупівлі в рамках проекту облаштування контрольних пунктів пропуску будуть відбуватись через платформу електронних закупівель Prozorro.

У кінці робочого дня буде підписана чотирьохстороння угода, яка буде закріплювати відповідальність за кожною стороною.