13.08.2015

Протягом січня – липня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,7 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли  79 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 35 досудових розслідувань і вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 13 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 4,2 млн. грн.

У 50 випадках до установ, які порушили бюджетне законодавство, застосовано заходи впливу.

За допущені порушення 171 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 8 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 2,7 млн. грн.