13.08.2015

10 днів 40 дітей-переселенців, яких прихистила Дніпропетровщина, проведуть у Берлінському молодіжному цирковому таборі «Cabuwazi». На безкоштовний відпочинок хлопці та дівчата відправляться вже цієї п’ятниці. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Відпочинок дітлахів організували Дніпропетровська облдержадміністрація, громадська організація «Допомога Дніпра» та німецькі благодійники з Partners Osteuropa gGmbH.

«Через війну переселенцям з Донбасу довелося змінити все своє життя: залишити рідну домівку, роботу та поїхати у невідомість. Найважче довелося дітям. Цікаві подорожі з однолітками – чудовий спосіб для хлопців та дівчат відволіктися від важких переживань. Цього року ОДА вже відправила дві групи дітей-переселенців на відпочинок до Хорватії. Тепер на черзі – Німеччина. Восени плануємо оздоровити малечу ще й у Польщі», - зазначив Віталій Литвин.

До Німеччини відправляться діти віком від 10 до 14 років. Відпочинок на них  чекає не звичайний, а цирковий. Викладачі з популярного берлінського табору «Cabuwazi» навчать дітей жонглювати та їздити на одноколісному велосипеді.

Довідково

«Cabuwazi» - найбільший дитячий та молодіжний цирк Європи. Близько 650 дітей на рік освоюють в ньому найрізноманітніші циркові номери. Тут є і дресирувальники, і акробати, і клоуни. При цирку працює молодіжний табір.