14.08.2015

Землевпорядники Черкаської області сформували перелік із 651 інвестиційно-привабливої земельної ділянки державної власності. Їх загальна площа складає 8 694 гектари. Права оренди на землі планують продати на відкритих земельних аукціонах.

Земельна служба Черкащини в ході конкурсного відбору визначила виконавців земельних торгів для продажу прав оренди на 360 земельних ділянок площею 5 381 гектари. Земельні масиви готують до аукціону – відбувається нормативно грошова оцінка та виготовляється документація із землеустрою. Виконавців торгів для 291 земельної ділянки відберуть в ході наступного етапу конкурсу.

Найбільшу кількість наділів планують передати в оренду на земельних аукціонах у Жашківському (140 ділянок площею 1,18 тис. га), Лисянському (110 ділянок площею 1,59 тис. га) та Канівському (61 ділянку площею 0,73 тис. га) районах Черкаської області.

Довідково

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».