14.08.2015

Медики Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, що в Одесі, продовжують надавати допомогу військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції.

За словами заступника начальника ВМКЦ Південного регіону – начальника оперативно-медичного відділу полковника медичної служби Віктора Михайлуци, на даний час на стаціонарному лікуванні в Центрі знаходяться понад 90 учасників АТО, а загалом за весь період ведення бойових дій у Донецькій і Луганській областях звідти до Одеси було доставлено майже 4 тисячі 400 воїнів Збройних Сил та інших військових формувань України.

«Усім їм було надано відповідну висококваліфіковану медичну допомогу. Багатьох прооперували з приводу пошкоджень тих чи інших органів. Особливо великий обсяг робіт виконали спеціалісти відділення травматології та інших структурних підрозділів хірургічного профілю», – підкреслив полковник медслужби Віктор Михайлуца.

За час проведення АТО військові медики отримали неоцінений досвід лікування бойової хірургічної травми, що дозволило врятувати життя й здоров’я сотням мужніх захисників Вітчизни.