14.08.2015

Така домовленість закріплена у дорожній карті створення інфраструктури контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адміністративній межі Херсонської області та тимчасово окупованої території АРК. 12 серпня документ підписали заступник Міністра інфраструктури-керівник апарату Володимир Омелян, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк та заступник начальника Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення АТО ДФС України Олександр Домніч.

Дорожня карта передбачає низку кроків, спрямованих на облаштування пунктів пропуску на Херсонщині. Зокрема будуть вирішені питання розробки проектно-кошторисної документації, виділення земельної ділянки, розроблення проекту землеустрою, а також будівництво об’єктів інфраструктури та зон сервісного обслуговування.

«Ми зробили багато: оглянули та проаналізували  роботу контрольних пунктів в'їзду/виїзду та з усіма відповідальними підрозділами злагоджено розробили дорожню карту подальших дій. Я вдячний Херсонській облдержадміністрації за готовність співпрацювати і судячи з рішучості учасників процесу, я впевнений, що всі зобов’язання, прописані у документі, будуть виконані вчасно. Більше того, бізнес висловив готовність допомогти державі в облаштуванні сервісних зон та створенні електронних процедур, які пришвидшать і полегшать проходження усіх формальностей. Отже до кінця жовтня поточного року пункти пропуску будуть облаштовані для комфортного перетину», – запевнив Володимир Омелян.