14.08.2015

У Львівській області учасники АТО та члени родин загиблих воїнів відтепер мають можливість ознайомитись з переліком вільних земель в он-лайн режимі. Землевпорядники регіону сформували 15 земельних масивів, ділянки з яких можуть бути передані у власність військовим. Інформацію про землі сільськогосподарського призначення державної власності оприлюднили на веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Сьогодні ми сформували перелік вільних земель у Львівській області, які можемо запропонувати учасникам АТО. Інформацію про земельні масиви розмістили у вільному доступі в мережі Інтернет. Ми плануємо, що нові актуальні та доповнені дані будуть з’являтись на сайті щотижнево», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.