14.08.2015

«Вірю, що до кінця року в Україні запрацює нова рибоохорона, яка буде працювати за новими стандартами. Уже провели переговори із міжнародними донорами, які готові надати фінансування для закупівлі нової техніки», - наголосив Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів в програмі «Ранок по-київські» на ТРК «Київ».

«Нову рибоохорону ми організуємо за принципами новоствореної патрульної служби. Найближчим часом очікуємо відповідну постанову КМУ. Одразу після цього ми починаємо активну роботу і за 3, 4 місяці запустимо нову рибоохорону. Залучимо до 1000 людей по всій Україні», - повідомив Голова відомства.

Ярема Ковалів запросив молодих людей, які готові впроваджувати у системі Держрибагенства нові принципи. «Плануємо ліквідувати стару рибінспекцію і створити нову рибоохорону. Провести відкритий конкурс та навчання людей. Ми очікуємо чесних, не корумпованих людей, готових вчитися. Нам підходять навіть ті, хто не має досвіду. Головне – бажання змінювати Україну реальними справами», - підкреслив керівник рибагенства.

«Для того, щоб рибоохорона запрацювала необхідно її повністю перезавантажити. Нині вона не виконує належних функцій. Причини – малі заробітні плати, катастрофічно не вистачає матеріально-технічного забезпечення для боротьби з браконьєрами», - зазначив Ярема Ковалів.