14.08.2015

«В Україні існує значний потенціал виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Ми зацікавлені в розвитку харчової промисловості, що дозволить виробляти продукцію з високою часткою доданої вартості», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у рамках зустрічі із представниками компанії Nestlé S.A.

Сторони обговорили актуальний стан розвитку аграрної галузі України та перспективи довгострокової співпраці у сфері АПК.

«Спільна розробка дорожньої карти у галузі розвитку сільськогосподарських виробництв в Україні для потреб виробництва продуктів харчування Nestlé в Україні та Європі дозволить докладніше окреслити пріоритетні галузі у сфері сільського господарства України та можливості найбільш ефективного їх розвитку», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Водночас було відмічено євроінтеграційний вектор розвитку АПК України. Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька повідомила про перебіг процесу гармонізації українського законодавства відповідно до європейських норм, що регулюють відносини у аграрній сфері. «Особливо важливе значення для нас має гарантування харчової безпеки. Безпечність продуктів харчування є однією із ключових вимог наших партнерів щодо допуску української продукції на європейські ринки. Запрошую фахівців Nestlé S.A.  до спільної роботи над даним питанням», - підкреслила заступник Міністра.