15.08.2015

Протягом семи місяців 2015 року фахівці Держфінінспекції в Донецькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 9 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 31 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань, із них 5 – за результатами контрольних заходів, проведених за ініціативою інспекції, і вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 56 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені фінансові порушення 319 посадових осіб підприємств, установ та організацій притягнуто до адміністративної відповідальності, 27 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще 9 осіб звільнено із займаних посад.