16.08.2015

З початку року землевпорядники Дніпропетровської області надали 93 287 адміністративних послуг. З них 66 872 послуг громадяни отримали на безоплатній основі, що становить 72%  від загальної кількості.

Найбільша кількість безоплатних адмінпослуг стосувалась документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. За сім місяців поточного року фахівці землевпорядної служби надали 18 214 таких адмінпослуг.

За цей же період працівники органів земельних ресурсів Дніпропетровщини надали на платній основі 26 415 адміністративних послуг. До загального фонду державного бюджету спрямовано  1,531 млн. гривень.

Мешканці Дніпропетровщини найчастіше звертаються до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сумарна кількість запитів з цієї тематики складає 91% від загального обсягу платних адмінпослуг.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.