18.08.2015

У липні завдяки ефективним управлінським рішенням керівного складу Укрзалізниці відбулися позитивні зміни у локомотивному господарстві. Так, з 1 липня експлуатаційний парк локомотивів збільшився на 84 одиниці. Залізничники відремонтували на 55 більше електровозів, на 17 більше магістральних тепловозів та на 12 більше маневрових тепловозів, що дозволило перевищити прогнозні показники  обсягів перевезення вантажів у липні на 6,5 %.

З липня налагодилося оперативне постачання запчастин, завдяки чому почали здійснюватися ремонти і вдалося більше задіяти локомотивів у перевізний процес. Так, за останній місяць локомотивне господарство отримало бандажі для ремонту колісних пар, електровозів, тепловозів та моторвагонного рухомого складу, комплекти запасних частин для ремонту тепловозів серії 2Т116, акумуляторні батареї для тягового рухомого складу, запчастини для тепловозів 2М62, електрощітки для електронних машин тягового рухомого складу. До цього постачання запчастин майже не здійснювалося.

Також керівництво Укрзалізниці приділяє значну увагу ефективності використання локомотивів, зокрема, вчасному виконанню позапланових видів ремонту для якнайшвидшого включення їх у перевізний процес. Так, за останній місяць на 15 локомотивів менше знаходяться на непланових ремонтах.

Також завдяки ефективним управлінським рішенням відбувся перерозподіл локомотивів між залізницями та здійснюється їх використання на найбільш напружених дільницях.

Загалом у липні залізниці перевезли 30,1 млн. тонн вантажів, що на 6,5 % більше запланованого показника. Робота з відновлення локомотивного парку триває та знаходиться на постійному контролі керівництва Укрзалізниці.

Завдяки налагодженню ритмічного постачання необхідних запасних частин та матеріалів для господарств Укрзалізниці з початку липня збільшено робочий парк найбільш затребуваного рухомого складу для перевезення вантажів. Так, парк піввагонів власності Укрзалізниці збільшився на 135 одиниць, зерновозів – на 183.

Інтенсивна робота проводиться і щодо залучення для перевезень додаткових локомотивів. Відповідно до потреб перевізного процесу проведена передислокація локомотивів між залізницями. Так, на Придніпровську залізницю для вивільнення вантажних тепловозів 2ТЕ116 із пасажирських перевезень передано 6 пасажирських тепловозів ТЕП70 з Південної залізниці. Окрім того, з Одеської залізниці на Придніпровську передано 1 магістральний тепловоз 2ТЕ116.На Львівську залізницю для забезпечення вивізної роботи передано 10 тепловозів 2М62 з Південно-Західної залізниці та 10 тепловозів серії ЧМЕ3 з Одеської, Південної та Південно-Західної залізниць. На Донецькій залізниці у вантажних перевезеннях, у т.ч. для потреб енергетичного комплексу України, додатково задіяні 7 магістральних тепловозів із Південної та Одеської залізниць.