19.08.2015

18 серпня у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з директором Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Директорату НАТО з інтеграції, партнерства та співробітництва доктором Альберто Біном.

Сторони обговорили план реалізації проекту соціальної адаптації військовослужбовців, а також план дій наглядової ради Трастового фонду НАТО, завдяки якому проект втілюватиметься в життя.

«У реаліях сьогодення питання повернення до цивільного життя, переходу з військової кар’єри на цивільну є особливо актуальним, - зазначив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов. – Наша спільна робота із Трастовим фондом спрямована на системне та комплексне вирішення цього надзвичайно важливого питання».

Доктор Альберт Бін наголосив на важливості досягнення практичних результатів діяльності Трастового фонду.

За його словами, очікується, що у 2018 році в результаті реалізації проекту буде запроваджено систему підготовки персоналу, вдосконалено існуючу нормативну базу, яка регулює це питання, та втілено пілотні проекти нової системи соціальної адаптації.

Варто зазначити, що проект покликаний вдосконалити існуючу систему соціальної адаптації військовослужбовців ЗС України відповідно до стандартів НАТО, зокрема, у сфері підготовки персоналу, відповідального за питання соціальної адаптації.