19.08.2015

18 серпня відбулася зустріч керівництва ДСНС України на чолі з Головою Служби Миколою Чечоткіним з Надзвичайним та Повноважним Послом  Держави Ізраїль в Україні Еліавом Белоцерківські. В ході зустрічі були обговорені питання гарантування безпеки паломників під час святкування юдейського Нового року – Рош а-Шана з 13 по 19 вересня в м. Умань Черкаської області. Орієнтовно в цей період до міста прибуде 25-30 тис. громадян Ізраїлю.

«Рятувальники ДСНС щороку гарантують безпеку паломників під час їх перебування на території Черкаської області. Наші зусилля спрямовані, в першу чергу, на попередження виникнення надзвичайних подій у цей період та зменшення їх кількості. ДСНС розробила План реагування на надзвичайні ситуації на період святкування юдейського Нового року. З 9 по 19 вересня у м. Умань рятувальники переходять на посилений цілодобовий режим несення служби, буде створено спецзагін, що постійно перебуватиме у місті. Також буде сформовано резерв рятувальників для оперативного реагування у разі виникнення різного роду надзвичайних подій»,- сказав під час зустрічі Голова ДСНС Микола Чечоткін.

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол  Держави Ізраїль в Україні Еліав Белоцерківські зазначив, що Уряд Ізраїлю надзвичайно цінує роботу рятувальників ДСНС під час перебування паломників на території міста Умань. Співпраця зі Службою порятунку вже відпрацьована роками і працівники ДСНС завжди чітко та злагоджено гарантують безпеку громадян Ізраїлю під час Рош а–Шана.