19.08.2015

У Харківській області 11 та 13 серпня 2015 року відбулися земельні аукціони  з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. На торгах реалізували право оренди на 9 наділів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельні ділянки загальною площею 100,45 гектарів розташовані у Зміївському районі Харківщини.

Перші земельні аукціони з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності в регіоні розпочалися на початку літа. Всього на торгах реалізували права оренди на 17 ділянок площею 183,9 гектарів. Орендна плата за результатами торгів склала 146,3 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».