21.08.2015

Минулої доби російсько-терористичні війська продовжували порушувати режим припинення вогню.

З неконтрольованої території бандити обстріляли відділ прикордонної служби «Станично-Луганське» Луганського загону. У результаті обстрілу пошкоджена адміністративна будівля. Також бандити двічі вели вогонь по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Для обстрілу вони використовували міномети, гранатомети, стрілецьку та снайперську зброю. Вогонь вівся з напрямку н.п. Олександрівка, що на непідконтрольній території. Також терористи гатили по блокпосту українських захисників «Березове», де було зафіксовано розриви  артилерійських снарядів. Ніхто з українських військовослужбовців  не постраждав.

Учора прикордонники відділу «Кирилівка» Бердянського загону в районі мису Бірючий, що на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим,  зафіксували один  БПЛА.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами затримано 12 транспортних засобів. Автівки перевозили продукти харчування та алкогольні напої, побутову хімію та інше на суму понад 6 мільйонів гривень. Належних документів на вантажі не було, крім того автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі виявлені вантажі передали працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.