22.08.2015

За минулий тиждень Міністерство оборони України провело 67 тендерів з тилового забезпечення в електронній системі державних закупівель “Прозоро” на суму, що перевищує 315 мільйонів гривень. Це дозволило заощадити близько 50,5 мільйона гривень, що становить 16% від очікуваної вартості продукції.

Цього тижня за результатами електронних редуктивних аукціонів загальною вартістю 235 мільйонів гривень Міністерство оборони уклало з постачальниками 33 договори, сума економії за якими склала 22,5 мільйона гривень.

Також цього тижня Міністерство оборони України вперше закупило через систему електронних торгів паливно-мастильні матеріали. Завдяки проведенню електронного аукціону, остаточну вартість пального вдалося знизити на 10 мільйонів 700 тисяч гривень.

Всього з 27 червня 2015 року Міністерство оборони провело 99 електронних аукціонів, в ході яких вдалося заощадити понад 82 мільйона гривень.

Тривають торги ще по 214 лотах Міноборони на загальну суму 788,4 мільйона гривень.

У Міністерстві оборони триває експеримент із продовольчого забезпечення армії через централізовану та децентралізовану закупівлю продуктів з використанням Каталогу продуктів.

З цією метою Міністерство оборони ініціювало зміни до відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України. Вони вже схвалені Урядом. Змінами впроваджується Каталог продуктів харчування, базове меню військовослужбовців, а також принципово новий підхід до визначення мінімальної кількості продуктів харчування в добовій порції.

Згідно з договорами на постачання речового майна у 2015 році Збройні Сили України отримали близько 188 тисяч літніх камуфляжів, 100 тисяч пар берців, близько 52 тисяч бронежилетів “Корсар М3с-1-4”, понад 74,5 тисячі кулезахисних шоломів, 46 тисяч комплектів костюмів для фахівців різних родів військ та служб, 95,5 тисяч костюмів для захисту від води, 50 тисяч карематів, 62 тисячі ідентифікаційних жетонів тощо.