23.08.2015

Минулої доби російсько-терористичні війська продовжували порушувати режим припинення вогню.

З неконтрольованої території бандити обстріляли зі стрілецької зброї та мінометів блокпост «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вогонь вівся з напрямку н.п. Олександрівка, що на підконтрольній бойовикам території.

У межах Донецької та Луганської областей підрозділи ЗСУ зафіксували політ 4 безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Бугас» прикордонники спільно з працівниками митниці під час виїзду до неконтрольованої території виявили у  громадянина України підроблене свідоцтво на реєстрацію легкового автомобіля «ВАЗ». Даного громадянина та транспортний засіб для подальшої перевірки передано співробітникам ДАІ  м. Волноваха.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами затримано 8 транспортних засобів. Автівки перевозили продукти харчування, побутову хімію, одяг на суму понад 200 тисяч гривень та 1,5 тонни лому кольорових металів. Належних документів на вантажі не було, крім того автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі виявлені вантажі передали працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Також через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Бугас» були пропущені  2 гуманітарні вантажні автомобілі  з понад 40 тоннами  продуктів харчування від спілки молодих інвалідів «Луч світла». Вантаж прямував із Києва до Донецька.