26.08.2015

Під час чемпіонату світу з легкої атлетики Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул зустрівся із Головою Державної адміністрації спорту КНР та президентом НОК Китаю Лю Пеном.

Зустріч відбулася в День Державного Прапору України, 23 серпня.

«Від імені збірної України ми подякували китайській стороні за чудову організацію чемпіонату світу, за ті умови, які були створені для нашої команди, за гостинність, - зауважив Ігор Гоцул. Також ми поздоровили наших китайських колег з отриманням права проведення у 2022-му році у Пекіні Зимових Олімпійських ігор та передали найщиріші вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова».

Під час зустрічі було обговорено питання співробітництва між Мінмолодьспорту України та Державною адміністрацією спорту КНР.

Раніш було підписано відповідний договір, в його межах існує два напрямки: обмін делегаціями і співробітництво в молодіжній сфері. Зараз мова йшла про те, як пришвидшити це співробітництво в молодіжному та спортивному напрямках. Особливо цікавить спортивна сторона. І в ній, окрім спільної участі в змаганнях та в спільному проведенні зборів, важливий досвід Китаю в будівництві та реконструкції спортивних об’єктів.

Одним з пунктів переговорів був пошук спільних інтересів, щоб величезний досвід будівництва та експлуатації спортивних споруд застосувати і в Україні, зауважив Ігор Гоцул: «Ми знайшли спільну мову і домовилися, що кожна сторона буде працювати над цим питанням окремо, оскільки воно має обговорюватися на рівні вищому, ніж спортивні міністерства двох країн».