27.08.2015

У четвер, 27 серпня, відбудеться робочий візит Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського до Австрії.

Зокрема, Валерій Вощевський представлятиме Україну в урочистостях з нагоди 10-ї річниці Енергетичного співтовариства.

Віце-прем’єр-міністр проінформує західних партнерів про кроки щодо реформування енергетичного сектору України, приведення  відповідного законодавства у відповідність до норм ЄС.

На урочистостях запланований виступ Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського, а також Прем'єр-міністра Сербії Олександра Вучичя, Віце-президента Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марошома Шефчовіча, члена Європейської комісії з питань європейської політики сусідства та переговорів з питань розширення Йоханнеса Ханнома та голови комітету промисловості, науки та енергетики Європейського парламенту Єжи Бузека.

Валерій Вощевський також проведе ряд зустрічей з учасниками заходу.

Довідково

1 лютого 2011 року Україна набула статусу Договірної Сторони в Енергетичному Співтоваристві Південно-Східної Європи. Це сприятиме встановленню довгострокової фінансової стабільності енергетичного сектора та поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, стимулюватиме регіональну інтеграцію та торгівлю, допомагатиме вирішенню проблем боротьби зі змінами клімату та запровадженню енергозберігаючих технологій.