28.08.2015

27 серпня 2015 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь в урочистому відкритті Центру енергоефективності, створеного за ініціативи державного АБ «Укргазбанку», який є одним з уповноважених банків на реалізацію державної програми з енергоефективності.

У заході також взяли участь Олексій Рябчин народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Голова Правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко, керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» Гжегош Гайда та інші.

За словами Голови Правління Укргазбанку Кирила Шевченка Центр енергоефективності – це платформа допомоги громадянам, представникам ОСББ або ЖБК в отриманні консультації щодо заходів з енергозбереження, ознайомлення із продукцією найвідоміших виробників України, коло яких буде постійно розширюватись. Крім того, співробітники Центру здійснюватимуть виїзди за місцем знаходження ОСББ чи ЖБК разом з партнерами для надання професійних консультацій, а також здійснюватимуть оформлення заявок на отримання кредитів.

В свою чергу Голова Держенергоефективності Сергій Савчук подякував Укргазбанку за активну позицію в реалізації державної програми енергоефективності, яка сьогодні є соціальною підтримкою людей при підготовці до зими.

«Сьогоднішній Центр енергоефективності, який Укргазбанк відкрив за власні кошти – це є свідченням того, що вони серйозно ставляться до державної програми. Це відкритість до людей та гостей міста Києва, які можуть прийти і отримати безкоштовну консультацію. Навіть, якщо людина не збирається брати кредит, їй можуть надати інформацію і з точки зору продукту утеплення, і з точки зору енергоефективного обладнання, а також про те, яким чином потрібно утеплюватися чи який котел поставити», - наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Коли ми розглядали прийняття нашої програми в минулому році і складали прогнози щодо темпів попиту на продукти енергоефективності серед населення, то, відверто кажучи, не очікували, що вона буде користуватися таким попитом. На сьогодні безпосередньо господарствами, багатоповерхівками – це ОСББ і ЖБК разом взято більше ніж 21 тисячу кредитів, загальною сумою майже 360 млн. грн., - повідомив Голова Агентства. - А, починали ми в жовтні минулого лише зі 140 кредитів на місяць», - додав він.