28.08.2015

У Миколаївській області фахівці землевпорядної служби сформували перелік вільних земельних ділянок, які можуть бути передані у власність учасникам АТО. Загальна площа земельних масивів складає 2 985,82 гектарів. Інформація про наділи розміщена у вільному доступі в мережі Інтернет.

Найбільшу кількість земель для учасників АТО зарезервували в Очаківському (122), Вознесенському (53) та Веселинівському (52) районах Микоалївської області.

Землевпорядники продовжують здійснювати пошук вільних земельних ділянок. Відомості про них заносять до загальної бази даних, яка буде періодично оновлюватись в он-лайн режимі.

Фахівці служби надають необхідну консультативну допомогу у оформленні документів учасників АТО на отримання ділянки. Військові також зможуть ознайомитись з графічними та картографічними матеріалами, де вказана інформація про наділи.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.