01.09.2015

Казначеї Донеччини і Луганщини, які виконують свої повноваження на підконтрольних українській владі територіях, – вірні присязі державного службовця.

Про це ще раз переконалася Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, яка протягом 26-30 серпня 2015 року здійснила робочий візит до Донецької та Луганської областей.

Голова Казначейства відвідала усі без виключення територіальні органи Казначейства, що виконують свої повноваження на підконтрольних українській владі територіях, зокрема, 22 територіальні органи Донецької області - головне управління Казначейства у Донецькій області, управління Казначейства у м. Донецьк та Куйбишевського району м. Донецьк, які переміщені у м. Маріуполь, управління Казначейства у Великоновосілківському, Волноваському, Володарському, Мар’їнському, Олександрівському,  Першотравневому районах, у містах Артемівськ, Дзержинськ, Димитрів, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Красний Лиман, Красноармійськ, Маріуполь, Селидове, Слов’янськ, управління Казначейства у м. Дебальцеве, що розміщується у м.Артемівськ.

А також, 19 територіальних органів Луганської області - головне управління Казначейства у Луганській області, управління Казначейства у м.Луганськ, управління Казначейства у Жовтневому районі м.Луганськ, які переміщені у м.Сєверодонецьк, управління Казначейства у містах Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, управління Казначейства у м. Свердловськ, що розміщується у м. Рубіжне та управління Казначейства у Біловодськ, Білокуракинськ, Кремінському, Марківському, Міловському, Новоайдарському, Новопсковському, Попаснянському, Сватівському, Станично-Луганському, Старобільському, Троїцькому районах.

Під час робочих зустрічей з трудовими колективами територіальних управлінь відбулося обговорення Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»

У ході діалогу Голова Казначейства приділила особливу увагу одному з  пріоритетних напрямків розвитку Державної казначейської служби України – запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт казначейства – Казначейство.

З нагоди державного свята – 24-ї річниці Дня Незалежності України Тетяна Слюз привітала колективи теплими і патріотичними побажаннями та вручила працівникам відзнаки Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України, подарувала книги, присвячені 20-річчю Державної казначейської служби України, та українську символіку.

Також Голова Казначейства обговорила низку соціально-побутових питань казначеїв, серед яких матеріальне забезпечення працівників, умови праці та стан приміщень, у яких вони працюють.

Тетяна Слюз висловила слова підтримки та захоплення мужністю головному спеціалісту інформаційних технологій та захисту інформації управління Казначейства у м. Ватутіному Черкаської області Гребіню Олександру Валентиновичу, з яким зустрілася на бойових позиціях у зоні АТО. Він мобілізований з  1 серпня 2014 року та брав активну участь у бойових діях, що відбувалися у районі м. Дебальцеве.