01.09.2015

28 серпня, в рамках другого етапу регіональних обговорень проекту Концепції інформаційної безпеки України, Експертна рада при Міністерстві інформаційної політики України обговорила документ з представниками медіа та громадськими активістами міста Сєверодонецьк.

Радник Міністра з питань інформаційної безпеки, секретар ЕРМІП Дмитро Золотухін прокоментував обговорення в Сєверодонецьку: «Це місто є особливо чутливим до інформаційної безпеки України. Це відчувалося через підхід місцевих експертів до обговорення документу, оскільки мова йде не тільки про наповненість інформаційного простору тим чи іншим контентом, який здійснює безпосередній вплив на громадян, а й, перш за все, про фізичну безпеку тих справжніх героїв інформаційного фронту, які попри небезпеку для життя і своєї сім’ї продовжували та продовжують говорити правду на протидію російської пропаганди».

Радник повідомив, що впродовж обговорення було підняте питання щодо подальшого розвитку інформаційного простору держави, регіональних засобів масової інформації, в тому числі і друкованих, що знаходяться в комунальній власності, правове регулювання онлайн-контенту та бюджетна підтримка регіональних недержавних ініціатив по створенню і розповсюдженню інформації.

Нагадаємо, що члени Експертної ради при МІП провели другий етап регіональних обговорень проекту Концепції інформаційної безпеки України у Харкові, Тернополі, Житомирі, Ужгороді та Сєверодонецьку за підтримки Координатора проектів ОБСЕ в Україні. Перший етап відбувся у липні в містах: Київ, Маріуполь, Одеса, Чернівці.