03.09.2015

Голова Державного агентства лісових ресурсів Олександр Ковальчук, перебуваючи з робочою поїздкою на Львівщині, взяв участь в урочистій посвяті у студенти першокурсників Національного лісотехнічного університету.

Він привітав студентів, викладачів та працівників вищого навчального закладу із Днем знань та початком нового навчального року.

«Студентські роки – це час остаточного формування особистості, час – коли людина переходить уявний місток між безтурботним дитинством та дорослим життям. Це той період, коли людина вчиться відповідальності, набирається мудрості, набуває безцінний життєвий досвід. Проте швидко сплинуть студентські роки і ви вже на практиці втілюватимете свої інноваційні ідеї, здобуті знання та вміння», - зазначив Олександр Ковальчук.

Також Голова Держлісагентства підкреслив, що саме студенти протягом багатьох років були тим механізмом, який змушував країну змінюватися: «Згадайте курсантів, які мужньо змагалися у бою під Крутами… Вже за роки незалежності студенти відіграють одну з ключових ролей у становленні нашої держави. За їхньою участю відбулася революція на граніті на початку 90-х років, саме студенти перші вийшли на Майдан Незалежності та розпочали Революцію гідності. Дехто з них став вічним Героєм Небесної сотні… І зараз багато молоді добровільно та героїчно бореться за незалежність на Сході України. Вони є прикладом мужності та відважності».

Звертаючись до першокурсників Національного лісотехнічного університету, Олександр Ковальчук зазначив, що усі перешкоди долаються силою знань, а могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, спортивних залів, бібліотек та лабораторій. «Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього. Тож, хочу побажати, щоб вища освіта відкрила для вас нові перспективи, допомогла досягти поставленої мети, зробила вас упевненими в собі», - підкреслив він.

Окрім того, Голова Держлісагентства наголосив, що, незважаючи на складну ситуацію в країні, завдяки щоденній та виваженій роботі українського Уряду з 1 вересня студенти, яких є півтора мільйона, отримають підвищення стипендій: «Це ще один стимул гарно навчатися та прагнути отримувати високі бали за навчання».

За словами Олександра Ковальчука, Національний лісотехнічний університет є одним із флагманів у підготовці фахівців для лісової галузі України, розвиток якої неможливий без наукових розробок вищого навчального закладу.

«У вашому університеті працюють висококласні викладачі, на плечі яких покладена висока місія – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких стане особистістю та патріотом своєї Батьківщини. Упевнений, що випускники університету стануть фаховими спеціалістами та допоможуть реформувати лісове господарство країни», - зазначив Голова Держлісагентства.