06.09.2015

25-26 серпня в рамках Другого проекту розвитку міської інфраструктури Світового банку для співробітників Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було проведено дводенний тренінг-семінар на тему: «Регулювання водного господарства».

У заході взяли участь представники Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, Департаменту стратегічного розвитку та планування НКРЕКП, а також представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України та підприємств у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

До проведення семінару були залучені відомі експерти з країн ЄС Йан Алексанр (СЕРА, Великобританія); Енріке Кабрера (Університет Валенсії, Іспанія); Майкл Роуз (Великобританія), а також Івайло Кастчієв (EWRC, Болгарії).

Основною метаю семінару було ознайомлення співробітників Комісії і комунальних підприємств у сфері централізованого водопостачання та водовідведення з міжнародними досвідом економічного та технічного регулювання діяльності комунальних підприємств у сфері водопостачання та водовідведення.

Також, особлива увага була приділена визначенню та моніторингу основних показників ефективності (включаючи показники якості послуг) та методології стимулюючого регулювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

28 серпня представники Комісії та Другого проекту розвитку міської інфраструктури підвели підсумки семінару та обговорили перспективи подальшої співпраці.