09.09.2015

«Система субсидій буде ефективно працювати лише тоді, коли місцеві органи влади, на яких покладене завдання вчасно і в повному обсязі оформлювати субсидії, зрозуміють, що для них це сьогодні питання номер один”, - сказав під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України за участю Президента України та Голови Верховної Ради України Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Станом на сьогодні понад 2 млн. 700 тис. українських родин вже скористалися новою системою субсидій. У цей час рік тому в системі субсидій перебувало лише 450 тис. родин. Тобто ефективність системи субсидій внаслідок проведення реформи вдалося підвищити більше ніж у 5 разів», - наголосив він.

Водночас, за словами Міністра, ситуація з оформленням субсидій по регіонах надзвичайно різна. «У Сумській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій та Донецькій областях ситуація найкраща. Великі проблеми в Миколаївській, Чернівецькій, Закарпатській, Луганській та Одеській областях. Призначення тут на рівні 45% від наших прогнозів, а то і нижче», - повідомив очыльник Мінсоцполітики.

Павло Розенко вкотре звернувся до керівників ОДА з вимогою беззастережно виконувати завдання Уряду щодо оформлення субсидій.