14.09.2015

Сьогодні, 13 вересня, під час робочої поїздки на Харківщину Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак відвідав факультет військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний університет”.

Під час ознайомлення із матеріально-технічною базою вищого військового навчального закладу, глава вітчизняного оборонного відомства зазначив, що модернізація матеріально-технічної бази учбового закладу та навчання курсантів за новими программами, відбувається із урахуванням досвіду, отриманого підчас бойових дій в АТО.

«Нещодавно мною було прийнято рішення повернути право самостійного використання коштів, передбачених для укріплення матеріально-технічної бази вищим учбовим закладам, - повідомив під час спілкування з командуванням факультету Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак. - Також найближчим часом буде прийнято рішення про закупівлю тренажерів військової техніки для навчання курсантів, а також щодо збільшення державного замовлення на підготовку військових фахівців за новими зразками озброєння та військової техніки для Збройних Сил України, що постачається вітчизняними заводами – виробниками».