15.09.2015

В Одесі представники понад сорока організацій, наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України упродовж двох днів успішно працювали над пошуком та удосконаленням механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

Науковий форум проводився в рамках другої Всеукраїнської науково-практичної конференції “Спільні дії військових формувань держави: проблеми та перспективи” на базі Військової академії (м. Одеса). Захід очолив начальник Військової академії кандидат юридичних наук генерал-майор Олег Гуляк.

До участі в конференції долучились десятки докторів та кандидатів наук, 17 професорів, лауреати Державної премії в галузі науки й техніки України та заслужені винахідники України.

Під час пленарного засідання та роботи у секціях учасники конференції заслухали та обговорили доповіді провідних науковців країни стосовно форм та способів застосування військових формувань держави в ході спільних дій з врахуванням досвіду АТО, актуальних проблем розвитку озброєння і військової техніки, всебічного забезпечення військових формувань України. Також на конференції досліджувались проблеми використання сучасних інформаційних технологій у воєнній сфері, морально-психологічного забезпечення бойових дій, підготовки й становлення військового професіонала тощо. Окрема секція, яка велась англійською мовою, була присвячена іншомовній складовій забезпечення ефективності сектору безпеки держави.

Колектив академії підготував та представив виставку досягнень організацій, підприємств, науково-дослідних установ України щодо розробки комплексу бойового екіпірування, модернізації існуючого і розробки нового озброєння.

Підбиваючи підсумки заходу, одним з найважливіших результатів науковці назвали можливість поділитися своїми надбаннями й розробками в оборонній сфері з колегами, обговорити наявні проблеми та сумісними зусиллями напрацювати певні пропозиції та шляхи щодо їх вирішення.