15.09.2015

Уже понад 2 млн. 800 тис. українських родин оформили субсидію за новою системою. Про це в ефірі програми «Погляд» на «5 каналі» заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«За підсумками роботи, програма субсидій протягом останніх місяців запрацювала, вона реально працює. Сьогодні уже понад 2 млн. 800 тис українських родин скористалися новою програмою субсидій», - сказав він.

За словами Міністра, лише 1% людей отримали відмову у наданні субсидій. «1% людей сьогодні отримує відмову в наданні субсидій із абсолютно об'єктивних причин. Штучних обмежень для оформлення субсидій на сьогодні немає", - додав Розенко. Відсоток відмов ще рік тому, за його словами, складав 30-40%.

Павло Розенко також наголосив, що реформи працюють лише тоді, коли працює вся вертикаль влади. «Тому завдання місцевої влади - ефективно організувати процес, правильно і своєчасно нараховувати субсидії», - підкреслив він.

Очільник Мінсоцполітики також нагадав, що місцевим органам влади надані повноваження приймати рішення про оформлення субсидій у спірних ситуаціях.