17.09.2015

Уряд України виділяє Фонду гарантування вкладів 21,5 мільярда гривень: «Прошу, щоби ці кошти були невідкладно направлені вкладникам відповідних ліквідованих комерційних банків», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 16 вересня.

Арсеній Яценюк зазначив, що Фонд гарантування вкладів звернувся до Уряду з проханням по допомогу, «так як у Фонду, на жаль, немає на це коштів».

Глава Уряду зазначив, що майно банків знаходиться у Фонді гарантування вкладів, і «воно повинно продаватися прозоро і чесно, за ринковою ціною»: «Це є джерело доходів для того, щоб погашати заборгованість перед вкладниками відповідних ліквідованих банків».

Арсеній Яценюк підкреслив, що це питання буде обговорено окремо.

Глава Уряду наголосив на важливості прозорої і ефективної системи роботи Фонду гарантування вкладів: «Про це ми розмовляли з Міністром фінансів, і Президент підтримує позицію щодо необхідності наведення порядку в Фонді гарантування вкладів».

Це, за словами Прем’єр-міністра, дасть Україні можливість отримати додатково 200 мільйонів євро від Уряду Німеччини, «які підуть на стабілізацію і економічної, і енергетичної ситуації в країні».