18.09.2015

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних сил України, не було.

На Донеччині, поблизу Маріуполя, українські військові зафіксували політ 2 безпілотників.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонні наряди затримали 6 транспортних засобів, які перевозили товари на суму майже 600 тисяч гривень.

Зокрема, в районі н.п. Березове зведена мобільна група затримала 3 автомобілі з вантажем м’ясних продуктів, вартість яких понад 200 тисяч гривень. Також поблизу населеного пункту Ольгінка співробітники правоохоронних органів затримали ще одну автівку та не допустили незаконного переміщення одягу та взуття на суму 170 тисяч гривень. Транспортні засоби прямували на неконтрольовану територію та намагалися оминути контрольний пункт «Бугас». Ще два автомобілі затримали при спробі об’їхати контрольні пункти «Зайцеве» та «Георгіївка». Порушники перевозили понад 4 тонни продуктів харчування загальна вартість яких майже 210 тисяч гривень.  Належних документів на всі вантажі не було.

Виявлені транспортні засоби передано представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.