19.09.2015

21 вересня у приміщенні Міністерства інформаційної політики України відбудеться засідання робочої групи, яка створена наказом Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з напрацювання пропозицій щодо застосування санкцій стосовно представників засобів масової інформації. Захід відбудеться за участі представників громадських журналістських організацій.

Початок заходу: 17:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. С.Петлюри, 15,

За наслідками рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" в частині, яка стосується журналістів накозом Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця при МІП створено робочу групу з напрацювання пропозицій щодо застосування санкцій стосовно представників засобів масової інформації.

До складу робочої групи включені народні депутати України, члени Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, члени Експертної Ради при МІП, а також голова Громадської Ради МІП Ольга Скрипник.

Долучитись до роботи групи можна надіславши заяву на електрону адресу info@mip.gov.ua з позначкою в темі листа «робоча група».