22.09.2015

19-21 вересня у Києві проходить Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців «Бодігард - 2015».Організаторами турніру, зокрема, виступили: Управління державної охорони України; Міністерство молоді та спорту України; Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України; Міжнародна федерація тілоохоронців, Державна служба охорони.

Привітати учасників змагань, які розпочалися поруч з Аркою «Дружби народів», завітав і Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

«Користуючись нагодою, висловлюю щиру повагу усім, хто ризикуючи своїм життям і здоров’ям, виконує надзвичайно важливу роботу по забезпеченню стабільності та відчуття безпеки в суспільстві. Це також фронт боротьби за Україну. Адже ворожі терористичні сили не залишають спроб дестабілізувати ситуацію у мирних містах нашої держави», - наголосив Ігор Жданов.

Міністр також відзначив, що велику роль у роботі та підготовці служб державної охорони відіграє спортивна складова. «Фізичний вишкіл, бажання до самовдосконалення, регулярні заняття спортом – це надійний помічник кожної людини, яка обрала справу захисту держави», - відзначив Ігор Жданов.

У змаганнях беруть участь професійні тілоохоронці з Болгарії, Грузії, Румунії, Молдови, Швеції. Україну представляють чоловічі та жіночі команди з Управління державної охорони, Міністерства внутрішніх справ, Державної кримінально-виконавчої служби, Збройних сил України.

У програмі Чемпіонату: тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту; демонстрація прийомів рукопашного бою; стрілецькі вправи; подолання смуги перешкод на автомобілі; пошук вибухових пристроїв у автомобілі; надання першої медичної допомоги і евакуація охороняємої особи. Основна мета турніру - підвищення професійного рівня підготовки, обмін досвідом, зміцнення співробітництва.