22.09.2015

Програма з оздоровлення учасників АТО в санаторіях України стартувала. Дніпропетровщина отримала 295 путівок. Перші 18 бійців вже відпочили. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Всього Київ видав 295 путівок. 226 з них вже роздали учасникам АТО. Ще 69 - чекають бажаючих оздоровитися. Перші вісімнадцять бійців вже оздоровились.

Щоб отримати путівку, потрібно прийти в управління соцзахисту за місцем проживання. З собою треба мати медичну довідку про необхідність санаторно-курортного лікування, посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та довідку про те, що людина брала участь в АТО: «Якщо воїн не в змозі прийти сам, це може зробити його представник - мама, дружина чи сестра. Ми не наполягаємо на особистій присутності бійця, розуміємо, що це не завжди можливо», - пояснила директор департаменту соціального захисту населення Вікторія Крупська.

Курорти, в яких бійці АТО можуть безкоштовно відпочити і поправити здоров'я, розкидані по всій Україні. Це санаторій «Дніпровський» у Дніпродзержинську, «Карпатські Зорі» у Львівській області, «Гусарське Урочище» на Кіровоградщині, «Сонячний» - на Павлоградщині, «Мошногір'я» у Черкащині, київські Конча-Заспа і Феофанія та одеські «Золота Нива», «Орізонт» і санаторій «Лермонтовський».