23.09.2015

Комітет з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств визначив Бориса Приходька переможцем конкурсу на посаду голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація». Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

Загалом, рішенням конкурсної комісії Мінагрополітики на розгляд Номінаційного комітету було надано 5 кандидатів – Олександр Григорович, Гайк Арушанян, Борис Приходько, Андрій Радченко і Денис Полежаєв. Наступним кроком має стати призначення переможця Кабінетом Міністрів України. «Комітет мав з кого обирати, адже фіналістами стали дійсно професійні топ-менеджери з великим управлінським та антикризовим досвідом. Крім трьох етапів конкурсного відбору вони додатково пройшли тестування на благонадійність. Отже, я впевнений, що державний зернотрейдер нарешті отримає гідного керівника. Зі свого боку Мінагрополітики готове всебічно сприяти його продуктивній роботі та буде пильно контролювати виконання стратегії розвитку корпорації», – прокоментував Олексій Павленко.

Нагадаємо, фінальне голосування за переможців конкурсу відбулося 9 вересня у відкритому режимі. Загалом на конкурс надійшло 45 заяв від претендентів. До етапу захисту конкурсних пропозицій з них дійшли 37 учасників. Членами постійно діючої конкурсної комісії Мінагрополітики стали представники відомих аудиторських та рекрутингових компаній MCG recruiting, BakerTilly, AgriPersonnel. До складу Номінаційного комітету крім членів Уряду запрошені глави представництв в Україні Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації (IFC), президент Київської школи економіки.