23.09.2015

Заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ганна Вронська в ході робочої поїздки до м. Варшава  провела зустріч з Держсекретарем Міністерства навколишнього середовища Республіки Польща Марцином Королецом.

На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі охорони навколишнього середовища, Україна та Республіка Польща розвивають і зміцнюють співробітництво в галузі охорони навколишнього  середовища у відповідності до концепції сталого розвитку з урахуванням інтересів обох країн.

З метою імплементації Україною директив ЄС у галузі охорони довкілля, а також, зважаючи на євроінтеграційні процеси, які відбуваються в Україні, важливе значення має зарубіжний досвід держав-членів ЄС та співпраця з ними.

Зазначений візит дозволить покращити співробітництво у сфері імплементації Україною директив ЄС та забезпечить ознайомлення з польським досвідом у сфері охорони довкілля, а також буде сприяти створенню схеми торгівлі викидами ЄС та покращить  співробітництво між  Україною та Республікою Польща в сфері зміни клімату.