23.09.2015

Питання розробки пропозицій щодо впровадження кадрового менеджменту у Військово-Морських Силах Збройних Сил України обговорюють в Одесі в ході триденної робочої зустрічі офіцери управління особового складу Командування ВМС ЗС України і експерти ВМС США у Європі з питань підбору особового складу.

«Основне питання зустрічі стосується впровадження кадрового менеджменту у ВМС України, надання відповідних рекомендацій стосовно внесення змін до кадрової політики, - зазначив начальник управління особового складу – заступник начальника штабу Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олександр Шевченко. – Напрацьовані під час обговорення рекомендації, гадаю, у подальшому позитивно позначаться на якості призначень, просуванні по службі військовослужбовців, допоможуть особовому складу реалізовувати себе в тій чи іншій сфері, в залежності від підготовленості, вмінь та навичок, - додав керівник управління.

Зі свого боку керівник відділу комплектування особовим складом ВМС США у Європі капітан 1 рангу Девід Кемп наголосив, що особисто він і його колеги раді нагоді спілкуватися з українськими військовими моряками, особливо з урахуванням того факту, що нещадно відбулися українсько-американські навчання “Сі Бриз – 2015”.

Пропозиції, які надійдуть у ході зустрічі, будуть узагальнені з метою впровадження у ВМС ЗС України кадрового менеджменту.